KONST / Litografier / Färglitografi 10256166
nr 1025 6166
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), signerad, motivet: 34x47,
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
onsdag 23 mars 2016
kl 11:50:08
14/3 10:13:19
500 kr
23 mar
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson